דברים שאנחנו כתבנו

גם צופית וגם אני לא אנשים של הרבה מילים מול הרבה אנשים, אבל הערב החלטנו לעשות את המאמץ. חלק חשוב מהחתונה, לטעמינו הוא מעיין הצהרת כוונות: שיתוף האנשים הקרובים אלינו (שמסתבר שזה אתם), במחשבות והרעיונות שלנו על המשך דרכינו המשותפת.אחרי שהסתיימו ההכנות והארגונים לחתונה, הבנו שחלק גדול מההחלטות שלקחנו לגביה, מייצגות למעשה את השקפתנו ודרכינו שנבנתה ב 7 השנים האחרונות ותמשיך להבנות בעתיד. 

        ניסינו לארגן חתונה קטנה וצנועה. בלי איפור, שמלת כלה יוקרתית, חליפת חתן, או צלם. כך אנחנו שואפים להמשיך ולחיות יחד. חיים צנועים, אמיתיים, ללא איפור. אנחנו שואפים לקבל אחד את השני כמו שאנחנו, ללא רצון לשנות ללא ניסיון לכסות. היו שהעירו לנו, כי התמונה בהזמנה לחתונה לא מחמיאה לנו. הצדק איתם, אבל זה אנחנו. באותו הבוקר על שפת הים בעקבה, היה לנו טוב, אהבנו אחד את השני וחייכנו לחיים. את האושר שלנו אנחנו לא מחפשים בדברים חיצוניים כמו קריירה הישגית, הרבה כסף או רכוש. אושרנו הוא פנימי וצנוע ומגיע מקבלה אחד של השני וקבלה של החיים. החלטה נוספת הייתה מיקום החתונה:

       החתונה הערב בכפר יובל הצריכה מרבים מכם נסיעה ארוכה. דבר ראשון אנחנו מעריכים ומודים לכל אלה שטרחו והגיעו למרות המרחק. בנוסף תודה גדולה לכל אלו שעזרו לנו בהכנת השטח ובהכנת המאכלים הקוצ'ינים שהצטרפו לתפריט. היה לנו חשוב להתחתן כאן בגלל הרגשת הביתיות, הפשטות של להתחתן בחצר ובשל הקרבה היחסית לטבע. גם רעיונות אלה מייצגים את השקפתנו הכללית. שאיפתנו היא לגור קרוב לטבע. השהייה בטבע עושה לנו טוב, דרך האהבה המשותפת הזו הכרנו ובבוא היום אנחנו שואפים לגדל את ילדינו בסביבה שופעת טבע.  מסיבות אלה של אהבה לטבע ולחי התפריט היום היה ללא חלב וללא בשר. גם בחיינו הפרטיים אנחנו ממעיטים בצריכה של מוצרים אלה ולכן היה חשוב לנו לעשות כך גם באירוע החתונה.   

       נקודה כמעט אחרונה קשורה לטקס החופה. המחשבה הראשונית שלנו הייתה לערוך טקס רפורמי, וזאת בעקבות קידום הרעיון של חופש בחירה לכל זוג באופי טקס הנישואים שלו. במהלך ההכנות הבנו כי יש קרובי משפחה שרואים חשיבות בעריכת  טקס אורתודוכסי והחלטנו לכבד את השקפתם. קשרי המשפחה חשובים לנו יותר מהתעקשות על עקרונות, כך עם משפחתנו המורחבת וכך עם המשפחה שניצור יחד.

ובין שתי המשפחות- המורחבת והעתידית, הערב אנחנו מרגישים שגרמנו לאיחוד של שתי משפחות אחרות. יש פה היום ערבוב ומגוון של אנשים –  הודו, אוסטריה, מרוקו, רוסיה וישראל . עם כל המגוון הזה צריך להסתדר ה – DJ, אבל יותר חשוב את כל המגוון התרבותי והגנטי המופלא הזה נעביר בשאיפה לילדינו שיבואו.

       ועכשיו באמת לסיום. בטקס האורתודוכסי מצאנו גם הרבה יופי ובחלקים ממנו מצאנו נגיעה אישית דרך פרשנות שלנו. כך היה בשבירת הכוס. שבירת הכוס בחופה מאזכרת משהו עצוב בתוך מאורע מאוד משמח. לטעמינו יש לכך חשיבות גדולה. ניגוד כזה מזכיר את המורכבות של החיים ושל הקשר הזוגי. את כל המורכבות הזאת אנחנו רוצים לעבור יחד. נמשיך להיות יחד גם בימים של אהבה ואושר וגם בימים שלא מאירים לנו פנים. הצהרתנו העיקרית האחד לשני ובפניכם היא  שאנחנו יחד בכל מה שיביאו החיים                        

         

פוסט זה פורסם בקטגוריה כללי. אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s